Artyści/DJ

MJ. SAX
Saksofonista

MJ.SAX czyli Michał Jamróz urodzony w sierpniu 1988 roku we Wrocławiu- pełen pozytywnej energii , utalentowany, saksofonista , który wykonuje niesamowite show na najlepszych imprezach w Polsce i nie tylko.
MJ.SAX pokazuje jak można wykorzystać saksofon w muzyce klubowej, funky i oldschool. Jego kreatywność i miłość do muzyki pozwala mu odnaleźć się w każdym gatunku. Oczywiście zawsze w całkowicie oryginalny i innowacyjny sposób.

MJ.SAX sprawdza się w każdej sytuacji – nie ma znaczenia czy jest to impreza w klubie, firmowy event czy głośna impreza na otwartej przestrzeni. Do każdego zadania MJ.SAX podchodzi w pełni profesjonalnie, czego efektem jest zadowolenie – zarówno organizatorów jak i gości.
Na pytanie „co robisz?” najczęściej odpowiada „gram na saksofonie!” Gra całym sobą, czyli całą swoją szaleńczą energię wypuszcza przez”Platynowego Pukacza” (takie imię nosi jego sax)

MJ.SAX grał już w Hiszpanii, Francji, Italii, zielonej Holandii, Belgii, Niemczech, na Węgrzech, Czechach, Ukrainie, Bułgarii ow Egipcie.
Saksofonista nie zapomina też o polskich słuchaczach. Obecnie każdy, kto jest żądny imprezy z prawdziwym powerem może go usłyszeć również w naszym kraju. Grał już w takich miejscach jak:
Warszawa:
– Nova Maska, Bank, Klubokawiarnia, Organza, Platinium, Room 13, The Eve, La Playa Katowice: Lemoniada
Zakopane: Dworzec Tatrzański, Łódź: Bedroom, Czekolada, Toruń: Arsenał, Bydgoszcz: Soda Gdańsk: Moloteka
Legendarny już Solar Beach Bar na polskim wybrzeżu
oraz wiele wiele innych miejsc których jest coraz to więcej.

MJ.SAX brał udział w najbardziej prestiżowym zagranicznym polskim zimowym festiwalu Snow Show Music Fest 2014 we Francji.

Współpracuje z najlepszymi Djami i producentami polskiej sceny klubowej.

 

MARK KNIGHT – YEBISAH (MJ.SAX VERSION)

Opublikowany przez MJ.SAX Wtorek, 4 grudnia 2018