O nas

Jesteśmy agencją muzyczno-eventową zapewniającą oprawę muzyczną oraz techniczną podczas koncertów, imprez firmowych, jubileuszy, bankietów, spotkań biznesowych, konferencji, a także imprez prywatnych takich jak wesela lub urodziny. Nasz zespół działający w branży muzycznej przeszło 20 lat zbierał doświadczenie poprzez realizację wielu udanych eventow począwszy od ich planowania, a skończywszy na wykonaniu muzycznym projektu.

Współpracujemy z absolwentami najlepszych Akademi Muzycznych w Polsce, wokalistami, instrumentalistami, zespołami coverowymi, a także z uczestnikami takich programów telewizyjnych jak The Voice Of Poland czy Must Be The Music.

Klientami naszej agencji są firmy, które potrzebują ciekawych i nowatorskich pomysłów przy realizacji najróżniejszych projektów, firmy eventowe, które życzą sobie profesjonalnej oraz niezawodnej oprawy muzyczno-technicznej, hotele, kluby oraz osoby prywatne.

Dodatkowym atutem naszej firmy jest to iż posiadamy najwyższej klasy sprzęt sceniczny, nagłośnieniowy oraz oświetleniowy. Przy większości projektów nie korzystamy z firm pośredniczących co w sposób znaczący przyśpiesza realizację wydarzenia oraz nie podnosi dodatkowo kosztów eventu.

Konrad Świerczyński
Ceo Director

Założyciel i pomysłodawca Agencji. Związany z rynkiem od 20 lat. Wieloletni dj/manager artystyczny trójmiejskich klubów takich jak Mandarynka, Boolvar, Unique, a obecnie dyrektor artystyczny LOTOS Stadion Letni oraz klubu Moloteka w Gdańsku. W 2022 miał przyjemność wystąpić na Opener Festval 2022.

Paweł Szweda
Event Manager

Odpowiedzialny za realizację eventów. Doświadczenie oraz niebanalne pomysły to jego największe cenione zalety. Perfekcjonista w przygotowaniu sprzętu muzycznego oraz zaplecza technicznego.

Krzysztof Rudka
Event Manager

Na rynku muzycznym od 10 lat. Był rezydentem dla wielu kultowego klubu Woodie w Sopocie oraz klubu Boolvar w Gdyni. Obecnie rezydent gdańskiej Moloteki. Jego pomysły zadziwiają, a pasja do wykonywanego zawodu jest niezmienna od lat. W naszej agencji odpowiedzialny za realizacje projektów.

Albert Świerczyński
Equipment Director

W agencji odpowiedzialny za technikę i przygotowanie sprzętu. Perfekcjonista. W branży od 4 lat.