Artyści/DJ

Dominik Chmurski
Skrzypce

Dominik Chmurski – urodzony 12 stycznia 1988 r. w Warszawie. W wieku 7 lat rozpoczął naukę w Szkole Muzycznej im. Emila Młynarskiego w Warszawie w klasie skrzypiec. Gimnazjum oraz liceum ukończył w Szkole Muzycznej im. Grażyny Bacewicz w Warszawie.
Od 2007 r. studiował w warszawskim Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w mistrzowskiej klasie skrzypiec prof. Tadeusza Gadziny, gdzie ukończył w 2010 studia licencjackie, a następnie magisterskie w 2012 roku. Uczestniczył w wielu kursach muzycznych organizowanych w Zamościu, Chojnacie, Nowym Sączu, Żaganiu, Wigrach oraz Bydgoszczy. Koncertował z wieloma orkiestrami pod batutą takich sław jak Antoni Wit, Tadeusz Wojciechowski czy Łukasz Borowicz. Razem z Orkiestrą im. Karola Namysłowskiego w Zamościu na festiwalu Marka Grechuty akompaniował Grzegorzowi Turnauowi, Kubie Badachowi oraz Nocnej Zmianie Bluesa. Półfinalista VI edycji Mam Talent.
Od 2008r. regularnie pojawia się na scenach klubowych w obrębie całego kraju, tworząc niepowtarzalny występ live act na skrzypcach elektrycznych. Połączenie klasycznej techniki wraz z jazzowo-rockową improwizacją sprawiają, że każda impreza nabiera zupełnie nowej jakości.
Jako jeden z nielicznych muzyków w Polsce posiada, przez wielu uważane za najlepsze, skrzypce elektryczne amerykańskiej firmy Zeta.

Od 2010r. członek stowarzyszenia Mensa Polska.