Artyści/DJ

Agnieszka Rassalska
Wokalistka

Agnieszka Rassalska (Rassa) to dyplomowana aktorka, wokalistka oraz autorka tekstów.
Artystka aktywnie działa przede wszystkim na scenie klubowej.
W 2010 roku współtworzyla kolektyw ICY HOT grajacy muzyke elektroniczna osadzona w stylistyce deep house, wystąpila z nimi podczas
HENNESSY artistry THE ART OF BLENDING EDITION 2011,
w warszawskiej Galerii Sztuki ZACHĘTA, w 2012 roku uświetnili koncertem oficjalne FASHION WEEK FASHION TV AFTERPARTY wieńczące łódzki tydzień mody. Zagrali podczas Festiwalu muzyki elektronicznej AUDIORIVER 2012.

Zaproszona do wspolpacy przez wiedenska firme Do&Co uswietnila z
ICY HOT swoimi live- actami 12 meczy w Gdansku jak rowniez sam polfinal odbywajacy sie w Warszawie, Mistrzostw Europy w w grze w pilke nozna UEFA Euro 2012 Poland – Ukraine.
Solowa kariera Rassy zaczęła się w 2005 roku od współpracy z formacją AFROPOL z Trójmiasta, która zanana jest z mocnego funkowego brzmienia.

Corporate can be artistic 😉

W Mariocie na robocie 😉 impro with my favorite club vocalist @Agnieszka Rassalska

Opublikowany przez Bari (Sax Live) Czwartek, 14 czerwca 2018

W 2007 roku wraz z zespołem NO LIMITS nagrała płytę „Angela”. Grupa zostala zaproszona do Studia im.Agnieszki Osieckiej by zagrac material z tej plyty podczas koncertu emitowanego przez radiowa Trojke.

Rok później zdobyła „Srebrnego Tukana” podczas 29 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w Konkursie Interpretacji Piosenki Aktorskiej z utworem „Drzewo mojej matki”
(słowa Agnieszka Osiecka, muzyka Maciej Lyszkiewicz).
Towarzyszył jej rowniez zespół NO LIMITS.

W 2009 wystapila po raz pierwszy na festiwalu Audioriver z projektem Luiphobia.

Rassę usłyszeć można rowniez na składankach „Ladies’ Jazz” (w utworach: „Jenny’ s Day” by NO LIMITS oraz „Ta noc ten dzień” by SMOOTHMACHINE),
na ścieżce dźwiękowej do Kroniki 33 i Kroniki 33.2 nagranej na potrzeby Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w 2008 roku.


Artystka wystąpiła podczas festiwalu Ladies’ Jazz 2009 w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

W roku 2010 nagrala swiateczna plyte z autorskimi aranzacjami koled i pastoralek “ ICY HOT CHRISTMAS “ pod patronatem Prezydenta Miasta Sopot oraz Radio Gdansk.

Wspolpracuje z producentami muzyki elektronicznej.
W 2013 pojawila sie na plycie DOD – Bekarty, trojmiejskiego rapera w utworze
“ Sila”, plyta wydana zostala przez wytwornie Liroya D3F Music.

W 2013 wraz z Petem Grace wypuscili singiel „Deep in my mind” wydany przez Time 2 Fly Records,

oraz kolejny singiel ”About You” z Kolortone rowniez wydany przez ta sama wytwornie.

https://www.facebook.com/lonemusicagency/videos/258254676182855

https://agynesrassa.wordpress.com

Przygoda artystki z teatrem zaczęła sie w 2000, w 2003 roku ukończyła wydział wokalno-aktorski przy Teatrze Muzycznym im D. Baduszkowej w Gdyni.
Od tego czasu związana byla ze sceną tego teatru. Zobaczyć ją można było w takich przebojach jak „Sen Nocy Letniej” W. Kościelniaka, J. Stańka i
L. Możdżera, „Hair” W. Kościelniaka i J. Stańka, „Chicago” M. Korwina i
J. Stańka” i innych. Występowała również na deskach Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni w spektaklu “ La Cage Aux Folles” oraz zagranicznych teatrów, wyjezdzajac z zespolem Teatru Muzycznego w Gdyni do Austrii, Niemiec i Szwajcarii.
W Lipcu 2017 roku wystapila w spektaklu wyrezyserowanym przez Alicje Gruce, ktory byl przygotowany w Teatrze Szekspirowskim w Gdansku specjalnie na przyjazd Pary Ksiazecej Kate I Williama.
Obecnie artystka przygotowuje material muzyczny na plyte.