Artyści/DJ

Latino Band
Latino Band

Latino Band to jedyny w Polsce kobiecy zespół grający rytmy latynoskie. Nietuzinkowy wokal, fortepian, taneczne show i podkład dj-ski: wszystko to tworzy energetyczną, zmysłową całość. Zespół stworzony został przez wokalistkę Sandrę oraz pianistkę Beatę. Dodatkowo współpracujemy z DJ oraz tancerkami ze studia tańca So Fly: Ramoną  i Marysią.

Wokal Sandra – wokalistka zadebiutowała w 2008 roku solową płytą „Wszystko albo nic”, z której pochodzi singiel „Kiedy proszę” z udziałem rapera Peji (11 milionów wyświetleń na youtube). Stylistycznie poruszała się w rytmach rnb/soul/hip-hop, a z zamiłowania śpiewa latino. Absolwentka szkoły muzycznej pierwszego stopnia, laureatka Bruk Festival 2007 w Gdyni (1 miejsce za najlepszą piosenkę autorską), ma na koncie dwie solowe płyty (2007- „Kobieta zmienną jest”, 2008 „Wszystko albo nic”), trzecia jest w trakcie przygotowań. Współpracowała z wieloma artystami z nurtu rap , reggae. Zdobyła „4 razy TAK” na castingu głównym Must Be The Music. Ma wieloletnie doświadczenie sceniczne, grała liczne koncerty w całej Polsce. Pomysłodawczyni projektu!

Fortepian Beata – Absolwentka Gdyńskiej Szkoły Muzycznej II stopnia na wydziale Rytmiki, dodatkowo posiada licencjat z Dyrygentury Chóralnej oraz w roku 2012 otrzymała tytuł magistra na kierunku Edukacja Muzyczna i Multimedia w Gdańskiej Akademii Muzycznej . Od 2010 r. jest nauczycielem w Pierwszym Prywatnym Ognisku Muzycznym. Do największych pedagogicznych osiągnięć zalicza sukcesy swoich uczniów – dwa razy I miejsce oraz liczne wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Młodego Muzyka. Jest autorką ogniskowych podręczników do Teorii Muzyki.

Zespół współpracuje z tancerkami ze studia tańca So Fly, które oferują różnorodne show taneczne, dopasowane do oczekiwań i wymagań. Każde show jest niepowtarzalne i budowane specjalnie do okazji oraz wymagań klienta, obejmuje takie style taneczne jak Sexy Dance, Videoclip Dance, Dancehall, Twerk, Hip Hop. Na swoim koncie tancerki maja liczne pokazy na wydarzeniach takich jak Festiwal FAMA Sopot, 10-cio lecie drogerii Douglas, Festiwalu Gdańsk Dźwiga Muzę, Summer Moto Show, Boutique Bielizny, Baltic Games, Desperados Party Challenge, Best Latino Gdynia, Pytanie na Śniadanie, 3 pokazy przed koncertem Dawida Podsiadło i CurlyHeads, Miejska Strefa Kultury i wiele więcej. Występy w teledyskach takich artystów jak Liroy, Marcin Molendowski, Wet Fingers, Luxuria Astaroth, Sandra, Kompanija Regge Sound.