Artyści/DJ

Mikel Sans
DJ

Mikel Sans DJ nieprzerwanie działający na trójmiejskiej scenie klubowej od 2008 roku. W tym czasie zagrał wielu znaczących klubach na pomorzu. Mikel równocześnie z rozwijaniem umiejętności DJ’a klubowego rozwijał się również pod względem prowadzenia imprez okolicznościowych. Dodatkowo kilkuletnia współpraca z Sopockim klubem Scena przy organizacji koncertów oraz eventów (supporty, aftery) zaowocowała bardzo szerokim spektrum muzycznym Mikela. Przez ostanie lata w klubach prezentował efekt całej zdobytej wiedzy muzycznej serwując muzyczny koktajl złożony z najróżniejszych gatunków muzyki tanecznej zgrabnie połączony w jedną płynną całość, od której ciężko się oderwać. (NuDisco, House, R’n’B, Oldies, Latino, Rock!, Drum and Bass, Electro, Hip-Hop, Salsa, Bachata), lecz obecnie największą fascynacją Mikela jest gatunek House oraz NuDisco. W swoich klubowych setach koncentruje się mieszaniu powszechnie znanych z radia utworów osadzonych w house’owych brzmieniach z utworami w klimacie deep, vocal, fututre, jackin’ oraz niekiedy progressive house.
Cechą charakterystyczną Mikela jest umiejętność pomnażania pozytywnej energii i wyczuwania emocji wiszących w powietrzu, co w połączeniu z odpowiednio dobranymi dźwiękami, skutkuje wyjątkową muzyczną podróżą, gwarantującą niezapomniane przeżycia.

Obecnie jest rezydentem czołowych dwóch klubów w Trójmieście gdyńskiego Nowego Haremu oraz gdańskiej Moloteki. W agencji Lone Music Agency jest odpowiedzialny za realizacje większości projektów muzycznych.