Artyści/DJ

Cover Band
Zespól

 Kolejna konstelacja utworzona wokół jednego z liderów trójmiejskiej sceny – Macieja Łyszkiewicza. Zespół powstał w lutym 2018 roku i od tego czasu intensywnie pracuje nad całkowicie autorskim, premierowym materiałem. Tym razem Maciej Łyszkiewicz zebrał imponujący skład spośród pomorskich muzyków nie związanych wcześniej z jego projektami No Limits, Łyczacza, czy Leszcze. Na gitarze gra Michał „Wierzba” Saidowski (Golden Life), na basie Maciej Warda (Farba), a na perkusji Sławek Dumański (John Leysner Group). Wyjątek stanowi tu wokalistka obdarzona świetnym głosem i doświadczeniem scenicznym – Agnieszka „Rassa” Rassalska, z którą Maciej współpracuje regularnie od lat. W maju 2018 roku zespół Q zarejestrował 3 utwory w gdyńskim studiu Maro Records, z których jeden („Anytime”) został wytypowany na pierwszego oficjalnego singla zespołu. Za jego produkcję odpowiada Marek Romanowski, właściciel studia. Singiel spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem wśród radiowców i jest grany przez wiele rozgłośni w Polsce i za granicą. Roboczy clip do „Anytime” można zobaczyć w serwisie You Tube. Umiejętności poszczególnych muzyków zespołu w połączeniu ze zjawiskową osobowością i głosem Agnieszki Rassalskiej tworzą nową jakość – muzyka Q to spojrzenie w kierunku tego co najlepsze w muzyce rozrywkowej ubiegłych dekadach (Bruce Hornsby, Steely Dan, The Crusaders itp), ale przez pryzmat czasów obecnych (Jamiroquai, Daft Punk, Bruno Mars itp.). Okazuje się, że takie połączenie jazzu, soulu i popu ujmuje słuchaczy – grono wiernych fanów zespołu cały czas rośnie, a zespół pracuje intensywnie nad debiutancką płytą.

Zespol z powodzeniem uswietnia imprezy firmowe proponujac material coverowy skladajacy sie z najlepszych swiatowych hitow muzycznych.

Repertuar jest dopasowywany pod katem konkretnego wydarzenia, uroczystej kolacji, bankietu czy tez imprezy tanecznej, dlatego tez zespol moze stanowic doskonale tlo muzyczne pod imprezy oficjalne, natomiast na potrzeby imprez tanecznych artysci proponuja doskonale zaaranzowany i wykonany material rozrywkowy.